Smart Kurumsal Gayrİmenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

Hakkımızda

Ortaklarının 2005 yılından itibaren içinde bulundukları gayrimenkul değerleme sektöründeki deneyimleri ile kurumsal yapısı, bağımsız yaklaşımı ve kalite anlayışı ile sektörde fark yaratan bir kurum oluşturma amacıyla 2015 yılında kurulmuştur.

Firmamız gayrimenkul sektöründe müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verdiği her alanda konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve profesyonel yaklaşımı ile hizmet vermekte olup temel amaç olarak değer katan çözümler ve gözle görülebilir, ölçümlenebilir sonuçlar üreterek hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Gayrimenkul değerleme hizmetlerinin yanı sıra özellikle son yıllarda hızla gelişen gayrimenkul sektöründe ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda gayrimenkul geliştirme, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, gayrimenkul varlık yönetimi, proje yönetimi gibi alanlarda da hizmet verilmektedir.

Smart Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu’nun Seri:VIII, No:35 sayılı “Sermaye Piyasası Mevzuatı Çerçevesinde Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Verecek Şirketlere ve Bu Şirketlerin Kurulca Listeye Alınmalarına İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”i çerçevesinde değerleme hizmeti vermek üzere 14.07.2015 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) listesine alınmıştır.

Smart Kurumsal bilgi birikimi, deneyimi, güvenilirliği ve kurumsal yapısı ile sektörün öncü firmalarından biri olmayı hedeflemektedir

Bize ulaşın!