Smart Kurumsal Gayrİmenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

Kadromuz

Smart Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., kadrosunda gayrimenkul sektörünün farklı alanlarında uzmanlaşmış mimarlar, şehir plancıları, mühendisler ve SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanları bulundurmaktadır. Kadrolarımızın sektör ve saha deneyimlerini, eğitim ve araştırmaya önem veren kurumsal politikamız ve sürekli gelişime inanan felsefemiz ile en üst düzeyde tutmayı ve her zaman daha iyi ve daha doğru çözümlere ulaşmayı temel sorumluluğumuz olarak görmekteyiz.
Smart Kurumsal tüm hizmetlerini, güvenilir, etik, bağımsız, kararlı, sonuç odaklı, sürdürülebilir kalite anlayışı ve sorumluluk bilincine sahip çalışma ilkeleri çerçevesinde vermektedir. Müşterilerimize gayrimenkul sektörü ile ilgili profesyonel hizmet vermekten ve birlikte başarılı sonuçlara ulaşmaktan memnuniyet duyan dinamik bir ekip yapısına sahip olmak en önemli odağımızdır. Uzman kadrolarımız ve çözüm ortaklarımız ile Türkiye’nin her noktasında hizmet verilmektedir.

Smart Kurumsal bilgi birikimi, deneyimi, güvenilirliği ve kurumsal yapısı ile sektörün öncü firmalarından biri olmayı hedeflemektedir

Bize ulaşın!